- Házimozi belépő szinten
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Megemeli a GPU-k árát az NVIDIA?
- Milyen alaplapot vegyek?
- Minden USB-C kábel egyforma? Hát NEM. És ez a baj. – Tech Percek #7
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Milyen TV-t vegyek?
- NVIDIA® driverek topikja
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
djculture
félisten
Mi van? A kézírás a múlté? Normális helyeken úgy kezdik hogy kézírással kérik az önéletrajzot is...Gondolom te az érettségi vizsgát is iPad-al íratnád..Az olyan alapvető tudás mint a számtani alapműveletekkel való dolgozás. Gondolom szerinted az se kell mert van a számológép a telefonon...
-
erdoke
titán
válasz
Tigerclaw #53 üzenetére
A kézírás és a stylus a múlté, ráadásul a rezisztív sokkal jobb (pontosabb) volt ebből a szempontból. Nem véletlen, hogy a profi rajztáblák még mindig ezzel a technológiával, vagy a kettő kombinációjával vannak szerelve.
Az a tanár, aki nem engedi, hogy a diákok akár részben, akár egészben rögzítsék az előadást, szimplán idióta. -
Tigerclaw
nagyúr
válasz
#32839680 #57 üzenetére
Azt nem tudtam, de ezt csak egy példának hoztam fel. Tabletekhez vannak jó stylus-ok, akár wacom-ot is, de szerintem a cél az lenne, ha OS szinten lenne teljes körű support a kézi bevitelhez. Pl. az alap virtuális billentyűzet sarkában lenne egy gomb, amivel válthatna az ember stylus módra és akkor kézírást rögzítene OCR-el, vagy OCR nélkül. Ezzel már hasznos lehetne a tanórákon.
-
Tigerclaw
nagyúr
válasz
#32839680 #55 üzenetére
Igen, de a kapacitív stylus egész más, mint amit a rezisztív kijelzőknél kellett használni, főleg ha a tablet és a stylus eleve egymáshoz van tervezve és persze az OS és az appok is támogatják. Lehet akár olyan mint egy rajztábla, ahol a nyomás erőssége is számít, vagy olyan, hogy már a kijelző felett elhúzva a stylust lehet használni azt érintés nélkül.
-
QbHead
aktív tag
inkább tankönyvet kínálna
-
Tigerclaw
nagyúr
Attól hogy be lehet vinni adatokat tabletről, még a konvencionálisabb forma hatékonyabb, gyorsabb, pontosabb...nem beszélve azokról, akik profin gépelnek. A video jegyzet szerintem még messze van, hiszen az előtt még komoly jogi akadály is van, hiszen nem vehetsz fel, fényképezhetsz le akárkit, akárhol. A google glass is amiatt fog nekiszaladni a betonfalnak. Egy iskolában pedig az írás egy olyan képesség amit meg kell tanulni. Az OCR rendben is van, csak fotó helyett a kézírást alakítja át digitális formába. Nem ismerem a mai OCR szoftvereket, de a jövő valami olyan lenne, amit lehet tanítani a saját írásunkra. Beírni pl. egy oldal szöveget kézzel, aztán beírni billentyűzettel és abból tanuljon az SW, vagy lehetne kalibrálni úgy is, hogy az általa kiírt szavakat, betűket írja vissza a user, esetleg beír kézzel minden betűből 20-at, hogy legyen minta.
Én csak 1-2 percig piszkáltam egy Samsung Note telefont az S-pennel, de nagyon bejött. Kár hogy az iPad-hoz nincs ilyen. (mármint natív támogatás, mert pen persze van hozzá nem is kevés)
Nagyon jó lenne ha a tabletek továbbfejlődnének és nem csak a specifikáció versenyben. A stylus/pen az egyik jó irány ebben, szerintem.
-
erdoke
titán
válasz
Tigerclaw #51 üzenetére
Léteznek kis méretű, BT billentyűzetek, akár a kettéhajtható, állványt biztosító fajtából. Nekem is van, de tényleg csak akkor érdemes elővenni, ha nagyon sok szöveget gépel az ember. Pl. a fórum hozzászólásaim 90 %-át iPadről írom (5-5 % PC és telefon), mindig a virtuális billentyűzetet használva.
Másrészt a jövő nem az S-pen, hanem a képi jegyzetelés (fénykép, videó) => OCR, illetve a hangfelvétel => Speech2Text. Sajnos magyarul problémásabb, mint angolul, és a piac is kisebb, ezért kevésbé aktív az ezirányú fejlesztés, de angolul már most is meglepően jól működnek ezek a dolgok. -
Tigerclaw
nagyúr
Nekem elsősorban nem az OS-el van problémám, hanem azzal hogy a tableten jelenleg nem lehet hatékonyan adatokat bevinni. Továbbra is a fizikai billentyűzet, egér a legideálisabb, bár a Samsung Note féle S-Pen a jövőben változtathat ezen. Egy iskolai órán jelenleg sok extra időt igényelne a tabletes bevitel.
-
erdoke
titán
válasz
#32839680 #49 üzenetére
Nem ennyire egyszerű a dolog. Nagyon jól átgondolt képszerkesztő alkalmazások vannak pl. iPadre, teljesen más a működtetés logikája, mint PC-n. Hidd el, nekem is ott az Ivy Bridge i5 laptop 256-os SSD-vel, 24" Eizo monitorra kötve, de csak komolyabb dolgokhoz veszem elő. Rengeteget ezámít, ha egy jól kitalált, erősen optimalizált appal oldasz meg valamit tableten. A képszerkesztést ismerem, azért hoztam ezt példának, de mások ódákat zengenek zeneszerkesztő, DJ, zeneszerző, stb. appokról. Persze ezek felületét ill. működését az alapoktól újra kell gondolni, sem a telefonról felnagyított, se a PC-ről átboronált megoldások nem az igaziak.
-
INTELligent
senior tag
válasz
Bogyó bá' #47 üzenetére
+1 Én is a win-ben látom a megoldást, mert jóval stabilabb a rendszer - nem is tudom miért fut el telefonos téren androiddal összehasonlítva jóval gyengébb vason (elsősorban kevesebb rammal)..., ok nem pont ugyanaz, mint az asztali rendszer, de hasonló nagyon - , meg tényleg több rá a program.
Ha már tabletet akarnak, akkor az legyen egy teljes win-t futtató, brutál üzemidős, dokkolós cucc, vagy csináljanak egy olyan notit, amiben van erő, és nem két óráig bírja...Egyébként meg éppen elég kütyü van így is az iskolákban... Amikor az nem esik le, hogy a nebuló az 1. sorban puskáz a telefonjáról, akkor már álljon meg a menet.. Írták itt, hogy túl sok dolgot akarnak megtanítani a gyerekkel, ami nem feltétlen érdekli: na most, ha gimibe megy, akkor tudja mi vár rá, ha szakközépbe, szakmunkásba, akkor is. Azért sejthető, hogy egy gimiben, ahol a többség nem tudja, mi szeretne lenni, nem árt, ha több dolgot tanítanak... Pl.: adott egy matekos osztály, ha valaki közgázra menne, akkor matek+töri, humán osztálynál ugyanez, csak fordítva. (Tudom-tudom, miért nem megy akkor szakközépbe, de ha egyszerűen, mint írtam, a többség még nem tudja, mit akar csinálni)
Déja vu-m kezd lenni, hogy már lassan felejtsünk el írni, mint az USA-ban... -
Bogyó bá'
nagyúr
válasz
mallory303 #46 üzenetére
Lehet, hogy így lesz, de ma még nem ez a jellemző. Az érintőképernyőknek is sokat kell még fejlődniük, hogy nagy tömegű adatbevitelre alkalmassá váljanak: precíz rajzolás, a mainál sokkal kényelmesebb szövegbevitelre gondolok. Amúgy az értelmét sem látom, mert az AutoCad-hez és társaihoz "vas kell", a kis fogyasztásra optimalizált, akkus vackok meg ennek egyelőre híján vannak. De miért is kellene 2-3 db 24 - 27"-os kijelző és kényelmes íróasztal helyett 10"-on, akkus vacakkal az ölemben CAD-ezni?
-
mallory303
csendes tag
válasz
Bogyó bá' #43 üzenetére
Az ipar kissé lassan reagált a tabletekre, de mostanra rájöttek milyen potenciál van a piacban és sorra fejlesztik az android / ios felületü ipari szoftvereket.
Az autodesknek van már egy csomó lightosított tabletszoftvere (Jelenleg 15 db szoftvere van androidra) és épp az új tabletes termékcsoportját készíti elő. (Autocad, inventor, stb.)
Az adobenak van a photoshop touch-ja, ami egy erősen butított, de működő ps, innentől várható, hogy lesz drágább, okosabb verzió is.
A könyvelőprogramok pont rossz példa, mert a legtöbbje java-s alapra összebaszott szutyok és mint olyan pont jól futhat némi reszelés után egy szintén java-s androidonMinden csak azon múlik, hogy az adott iparág mikor jön rá, hogy egy csomó helyen gyorsabban, könnyebben lehet elvégezni az adott munkát egy tabeten, mint egy laptoppal vagy desktop pc-vel.
-
Bogyó bá'
nagyúr
válasz
mallory303 #42 üzenetére
Milyen értelmes - diáknak megtanulni érdemes - program van rá?
- tervezőprogramok, 3D testmodellezők?
- könyvelőprogramok?
- matematikai elemző programok?
- statisztikai programok?
- grafikai és DTP programok?
- zeneszerző/szerkesztő programok, lehetőleg valamiféle kompatibilitással?Lehetőleg olyanokat írjál, amivel a leendő munkahelyén is találkozni fog (mégis azokat kellene megtanulni). Tudom szöveget szerkeszteni lehet alatta...
Ja. és miért kellene ezeket a programokat újra kitalálni android alá, mikor jelenleg van - más platformon - működő, bevált, sok pénzt hozó verziója?
Az Android a geekek egy csoportjának a játékszere (ők értenek is hozzá), a többieknek meg a passzív bambulását elősegítő felület (skype, faßbook, angry birds meg némi youtube...), nem véletlen, hogy telefonokra született meg anno.
-
mallory303
csendes tag
válasz
Bogyó bá' #39 üzenetére
Az android egy felület. Azt kezdesz vele, amit akarsz. Nativ módon támogatja az billenytűzetet és az egérkezelést. A 2.4 ghz-es wireless, a bluetooth bill. és egér kezelést is. Nativ módon támogatja a hdmi, a wifi és a lan kezelést is. Kérdem én ezek után, miből szűrted le, hogy ez az oprendszer, hogy csak passzív tartalomfogyasztásra alkalmas?
-
erdoke
titán
válasz
Tigerclaw #30 üzenetére
Nem rosszul tartod, hanem rosszul tudod, mert suhintáskor csak a magyar ékezetes betűk jönnek fel, pl. o-n csak az őóö. Ahogy említettem volt, a suhintás sokkal gyorsabb, mint a rajta tartom az ujjam, majd választok.
Hosszú nyomásra valóban feljönnek plusz karakterek is, de az elsők (azaz a legkönnyebben/leggyorsabban bevihetők) a magyar betűk. Nem igazán értem, miben zavar téged, ha távolabb megjelenik még más is. -
Bogyó bá'
nagyúr
válasz
#06658560 #35 üzenetére
Mert a munkahelyén - bizonyos okok miatt - ezen fog dolgozni. A komolyabb programok jelenleg zömében még Win-re íródnak, többjüknek nincs is linuxos alternatívája, androidos meg pláne.
(#36) mallory303: a WinRT az sz*r, én a rendes Win8-ról beszélek. Szerencsére a most kijövő teljes rendszerfrissítés orvosolni fogja az össze főbb hibáját. Aki tapperolgatni akar rajta, az megteheti a Metro felületen, aki meg dolgozni (egy nem érintőképernyős gépen), az most már a normál desktopot is rendesen fogja tudni használni.
A Linux-szal meg az a legfőbb bajom, hogy mivel elvileg nem profitorientált vállalkozás, és mindenki úgy taknyolja, burványolja, alakítja, javítgatja, ahogy akarja. Ezer féle, egymással csak részlegesen kompatibilis disztribúciója van, még ha a kernel azonos is. Szerinted fognak egy 3D tervezőrendszert fejleszteni és optimalizálgatni egy ennyire szétágazó, nem egységes rendszerre? A windows - azon kívül persze, hogy nálunk nem olcsó a fizetésekhez képest, de másutt az - egy összefogott, egységes rendszer a hibái ellenére is.
-
mallory303
csendes tag
válasz
Bogyó bá' #33 üzenetére
Hát a tendencia nem ebbe az irányba mutat... Maga a microsoft is meg akarja ölni a pc-t, a metro felület ebbe az irányba tett (meglehetősen béna) lépés volt. Az irány teljesen egyértelmű, a mai arm soc-k simán hozzák egy pár évvel ezelőtti pc teljesítményét, töredék fogyasztás mellett jóval olcsóbban. A kérdés az, hogy a chromebook-ok után ki lesz az első, aki nekiáll teljes értékű notebookot / pc-t csinálni arm alapokra...
A w8-nak ebbe az irányba kellett volna erőteljesen elhúznia, hogy a microsoft dominanciáját és késöbb a túlélését biztosítani tudja. A Win RT csúfos kudarc volt, mert pont azt ölték ki belőle az utolsó pillanatban, ami az eredeti elképzelés volt: a teljes kompatibilitást az x86-os Win8-al, arm alapon, tablet méretben, tablet fogyasztással / üzemidő mellett. -
Bogyó bá'
nagyúr
válasz
mallory303 #32 üzenetére
Flame ON:
Az oktatási célú eszközökben nem az Atomot, hanem az androidot kellene elfelejteni. Később úgyis windowsos programokon fog dolgozni, minek egy - szinte kizárólag - tartalomfogyasztásra alkalmas eszközt oktatási célra használni, főleg ha az úgyis x86-os architektúrájú.
Tegyék olcsóbbá a Win8-at meg az atomos cuccokat, az lenne a megoldás szvsz.
Flame OFF. -
mallory303
csendes tag
Felejtsék már el ez az atomos meghajtást a tabletekeben...
6600 mah -> 6.5 óra üzemidő? Ne röhögtessük már egymást.
Az új N7 3950 mAh mellett 8-9 óra üzemidőt produkál, 230 usd-ért. -
Tigerclaw
nagyúr
Azért a választást megadhatnák azok számára, akik szeretik ha minden betűnek saját billentyűje van. Persze az angol nyelvterületen nekik ez fel se tűnik, hiszen náluk nem hiányzanak betűk. Még arra se vették a fáradtságot a fejlesztők, hogy ha magyar nyelvet állítok be, akkor csak a magyar ékezetes betűk ugorjanak fel. Lenyomom az "A" betűt és 8db eltérő ékezetes "A" betű ugrik fel 1db helyett. (tudom, biztos rosszul tartom)
-
Tigerclaw
nagyúr
válasz
#32839680 #22 üzenetére
"Az oktatásunkat meg ne degradáljuk már le amerikai színvonalra... így is süllyed"
Az oktatásunk korábban se volt jó és egyre rosszabb lesz. Felesleges a híres magyar tudósokkal példálózni, mert ez olyan mint amikor az aktuális foci EB-VB selejtező előtt a riporter előveszi a statisztikát visszavezetve az aranycsapatig és levonva a következtetést, hogy Málta, Ciprus (random akárki) ellen milyen jó is a statisztikánk, hiszen többször vertük meg őket, mint kaptunk ki. (csakhát a győzelmek még a Puskás Öcsi vagy esetleg az Albert Flóri idején születtek, de az elmúlt 20-30 évben meg vesztettünk szinte.
Az oktatási rendszerünk a minél több adat és információ memorizálását helyezi előtérbe a kreativitás és a logikus gondolkodás, a fantázia kárára. Emellett a mai napig felvételi pontszámot veszít rengeteg műszaki pályára készülő fiatal azért mert a humán tantárgyak is pont annyit számítanak a felvételi pontoba mint a reáltárgyak és ugyanez van pepitában a humán pálya felé mozduló fiataloknál, csak ők a reál tárgyak miatt nem kerülnek be a felsőoktatásba. A rendszer azokat tolerálja akik amolyan joker módra mindenhez értenek, de ahogy szokták mondani, aki mindenhez ért, az végül nem ért semmihez. Ki tudja már hány műszaki zseni vagy művész hullott ki a rendszerből, hála az iskolarendszerünknek.
Sosem az tudott korszakalkotó dolgot letenni az asztalra, akinek lexikon volt a feje, hanem az aki szabadra tudta engedni a fantáziáját és a kreativitását. A kvantumfizika, vagy a csillagászat sem lépett volna előrébb semmit, ha nincsenek kreatív emberek, akik elméleteket gyártanak egy olyan dologról amit emberi szem nem képes látni még műszerekkel vagy távcsövekkel sem...ahogy a műszereket és távcsöveket is kreatív emberek alkották meg.
Ha ma egy létező problémát el tudnának magyarázni általános iskolai tanulóknak, (sőt talán még óvodások is szóba jöhetnének) ők jó eséllyel javasolnának több megoldást is. Nálunk elsorvasztják a fantáziát és a kreativitást a gyerek agyában, azzal hogy kétlábon járó szótárt és lexikont csinálnak belőlük.
Meg kellene húzni egy határt, hogy mennyi és milyen mennyiségű általános műveltség és lexikális tudásra van szüksége egy diáknak és hagyni kellene teret más képességeknek is.
-
Legyes
tag
Digitális fotókeretnek vagy óra- és időjárás állomásnak jó lesz. Minden egyébre teljesen alkalmatlan.
-
GeryFlash
veterán
-
erdoke
titán
válasz
Tigerclaw #21 üzenetére
"Az Apple pl. a mai napig nem volt képes megoldani azt az egyszerű problémát, hogy a SW keyboard natívan támogassa a nemzetközi karaktereket."
Szerintem sző sincs arról, hgy nem volt képes, sokkal inkább másképp gondolja.
Saját részről biztos vagyok benne, hogy gyorsabban gépelek suhintással, mint ha a jelentős számü plusz karakter miatt képernyőre zsúfolt kisebb virtuális billentyűket kellene eltalálnom. Az automatikus hibajavítás/becslés inkább béna iOS-en magyarul gépeléskor, bár lassan tanul. -
Tigerclaw
nagyúr
Fejlettebb oktatással rendelkező országokban azért már jó ideje nem kell naponta oda-vissza cipelni a könyveket, mert van a diáknak saját zárható szekrénye, így még az iskolán belül is elég csak a következő órára vinni 1-2 könyvet füzetet és a házifeladat is limitálva van. A tablet helyett - bár én is imádom a tabletemet - hasznosabb lenne a diákoknak egy netbook szerű valami rendes billentyűzettel, egérrel és normális operációs rendszerrel. Az Apple pl. a mai napig nem volt képes megoldani azt az egyszerű problémát, hogy a SW keyboard natívan támogassa a nemzetközi karaktereket. Talán majd az iOS 20-ban eszükbe jut az az apróság is. (gondolom, vagy legalábbis remélem az android azért ebben már előrébb járhat)
-
danikollar
őstag
Áráról semmi?
-
Csapoati
nagyúr
-
djculture
félisten
Tudod hogy pár éve arról volt hangos a sajtó hogy afrikai meg indiai szegény gyerekeknek fejlesztenek net- topokat. Általában ezekből nagy tételben sose lesz semmi csak a gyártó marketing gépezete működik. A fizikai könyvet meg ahogy írod nem tudja pótolni egy ilyen eszköz. Van már igy is elég kütyü az iskolában én jártam oda is szervizelni, gyerekek 90%-a órán facebookozik más nem a szülők sim kártyáján mert azon van pénz.
-
gebro
aktív tag
Nagyon félreértettél valamit, mert senki sem nézte le az országot egyik hozzászólásban sem. Amúgy meg, ha a gyerek kap egy házi feladatot és azt kinyomtatva kell bevinni az iskolába, akkor az szerinted rendben van? Az én időmben ugyanis erre nem volt példa.
Csapoati: Ennél megoldották, hogy ne legyen érdemes ellopni.
"A szoftveres biztonságért a McAfee Mobile Security felel öt éves licenccel, illetve Education Theft Deterrent szolgáltatás a lehetőséges lopást akadályozza meg az eltulajdonított tablet lezárásával."
Mondjuk az nem tudni, hogy ez mennyire hatékony.
-
tigipuf
senior tag
Szerintem legalább te kapisgálod a lényeget,a könyvet amibe fizikálisan firkálni,festegetni lehet órán(kitépni a lapot,hazafelé földhöz vágni) SOHA nem fogja pótolni egy pendrive!
De hát ugye ezt nem mostani felnőtt ésszel kellene nézni egyeseknek,és lenézni az országot,hogy(szerintük) nem tudja egy filléres 1 -
Elrood
őstag
Egy kis reklám.
Az képen látható program a magyar fejlesztésű webcamlaboratory androidos verziója.
-
gebro
aktív tag
Szerintem, egy könyv is van olyan sérülékeny mint egy tablet, tehát ez nem lehet kifogás. Egyébként meg emlékszem még olyan mondatokra az iskolából. hogy " Tanárnő, pont az a lap hiányzik a könyvemből. " A gyerekek elég kreatívak tudnak azért lenni.
De ne általánosítsunk, nem mindegyik tablet kijelzője olyan rossz, de vannak egyéb más lehetőségek is.
Csak azt nem értem, ha más országokban bevált valami, akkor azt miért kell rögtön elvetni nálunk.
-
banhammer
veterán
Latom az Intel meg mindig nem tud lepattani az 1024x600-as felbontasrol.
Lassan mar a legocskabb kinai tabletben is az 1200x800-as felbontas az alap. -
djculture
félisten
Ja de akkor nem lehetne lerabolni a szülőket... Amúgy meg kíváncsi lennék a tartósságára mert egy könyvnek nem szokása olyat tenni hogy elkezd behülyülni az érintő kijelző része ellentétben a tabletekkel.
Nem minden tanár komálná szerintem a tönkrement a tabletem kifogásokat órán... -
BlackSoft
addikt
5 évvel ezelőtt Sydney-ben azt láttam, hogy az általános iskolás gyerekeknek nincsenek könyveik, hanem 16GB-os pendrive-on kaják meg PDF-ben az összes könyvet. Azon van egy kisebb partició, amire menteni tudják a leckéket, illtve amit az iskolában írnak órán Word-ben.
Ez 5 éve volt, egy olyan helyen, ahol most 2013 van. Majd kb 20 év mulva, amikor mi is 2013-ba érünk, talán nálunk is lesznek már ilyenek.
(#4) Sub-ZeRo: Hasonlót gondolhattak az Aztékok, amikor feltalálták a papírt a kőtábla után
-
gebro
aktív tag
Mennyivel könnyebb lenne a gyerekek iskolatáskája, ha ez lenne a sok nehéz könyv helyet.
-
BlackSoft
addikt
Atom
-
haxiboy
veterán
Mennyi az annyi? Hazánkban is lesz?
Új hozzászólás Aktív témák
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- Politika
- Házimozi belépő szinten
- Kedvenc zene a mai napra
- Napelem
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- A Sony technológiáinak krémje lett az Xperia 1 VII
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- World of Tanks - MMO
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- További aktív témák...
- Lenovo Tab M10 HD 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bontatlan ÚJ IPAD PRO M1 M2 M4 11 12,9 Wi-Fi és 5g cellular 128--512GB DEÁK TÉRNÉL Azonnal Átvehető.
- iPad Air 11" M1 256GB - kék, garancia
- ÚJ Bontatlan iPad Air 6 - 7 gen 11 és 13 Minden szín 1 év Apple Garancia Azonnal Átvehető DEÁK Térné
- iPad Air 5 64GB Cellular Karcmentes/1-3 hónap gar./Akku 99%/p4256
- Honor 8 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Ipad Pro 2 gen2 10,5" 2K retina A1709 64GB
- AKCIÓ! Intel Core i5 4690K 4 mag 4 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest